Polepy budov

Zlepšení izolace, snížení nákladů na energie, zvýšení bezpečnosti a soukromí.
Pokud hledáte kvalitní a spolehlivé řešení pro polepy vaší budovy, jste na správném místě!

Solární fólie

Účelem těchto fólií je snížení průniku solárního tepla do místnosti.

Solární fólie je speciální typ fólie, který se aplikuje na sklo budovy a slouží k odrážení a blokování slunečního záření. Tímto způsobem může pomoci snížit náklady na klimatizaci a zlepšit celkovou energetickou účinnost budovy. Solární fólie mohou také pomoci chránit interiér budovy před slunečním zářením a minimalizovat výskyt nežádoucího zesvětlení nábytku a podlahových krytin.

Více informací naleznete zde.

Termoizolační fólie

Účelem těchto fólií je co největší zadržení sálavého tepla ven z místnosti během zimních měsíců.

Termoizolační fólie je druh fólie, která slouží k regulaci teploty uvnitř budov. Tato fólie dokáže odrazit až 99 % ničivého UV záření a snižuje tak pronikání tepla do interiéru. Díky této vlastnosti může být v letních měsících v interiéru budov podstatně příjemnější klima a v zimě dokáže fólie redukovat tepelné ztráty úniku sálavého tepla až o 42% dle varianty fólie. Termoizolační fólie je vhodná pro použití na všechna okna.

Více informací naleznete zde.

Bezpečnostní Fólie

Účelem těchto fólií je zabránění snadného průniku skrze sklo a snížení možného poranění v případě náhodného nebo úmyslného rozbití skla.

Bezpečnostní fólie jsou ideální pro ty, kteří si chtějí zvýšit bezpečnost svých prostor. Tyto fólie mají speciální strukturu, která jim umožňuje zpomalit nebo úplně zastavit průnik cizího tělesa , čímž se minimalizuje riziko zranění. Bezpečnostní fólie jsou ideální pro okna v obchodech, bankách, nemocnicích a dalších místech, kde je důležité chránit lidi a majetek. Kromě toho mohou také pomoci zvýšit odolnost skla proti vandalským činům, například v případě pokusů o vloupání.

Více informací naleznete zde.

Privátní Fólie

Účelem těchto fólií je zabránění průhledu skrze okno.

Privátní fólie zajišťují větší soukromí a bezpečnost, protože tento typ folie snižuje průhlednost okenního skla. To znamená, že lidé zvenčí nebudou moci vidět do vašeho interiéru, ale stále si užijete přirozené světlo a výhled ven. Privátní fólie může být také použita pro označení firemních prostorů nebo pro vytvoření zajímavých designů na skle.

Do fólie lze vyřezat logo, ornament, nebo cokoliv vás napadne. Používá se do sprchových koutů, skleněných zástěn, lodžií, balkónů, zasedacích místností, zimních zahrad, skel v ordinacích apod.

Typy fólií a technické specifikace

Fotogalerie našich realizací