Polepy vozidel

Nabízíme širokou škálu ochranných folií, které chrání povrch vozidla před poškrábáním, oděrkami a jinými poškozeními. Zabalte svůj automobil do speciální fólie, která změní barvu a image vašeho vozu a navíc ochrání lak.

Celopolepy vozidel

Je to nejjednodušší způsob změny barvy automobilu, je mnohem levnější a rychlejší než lakování.

Fólie určené pro celopolepy karoserií aut se vyznačují vynikající schopností přizpůsobit se i těm nejsložitějším tvarům a prolisům a umožňují polepit i složité tvary jako jsou nárazníky a zrcátka. Životnost dodávaných fólií je 7 a více let dle výběru fólie. Tato doba garantuje i snadné odstranění bez poškození originálního laku, což je vlastnost, která materiál nejvíce prodražuje.

Pro polepy používáme folie značek AVERY, ARLON, 3M, KPMF, 0RACAL. Ve vzornících těchto firem najdete širokou škálu barev a designu a vybrat si není vůbec jednoduché. Jen u bílé barvy najdete minimálně 4 odstíny…

Pokud tedy plánujete změnit design vašeho auta pomocí wrappingu a v budoucnu ho budete chtít odstranit, vybírejte instalační firmu velmi opatrně. Díky dlouholetým zkušenostem s fóliemi a jejich lepením, vám rádi poskytneme naše zkušenosti získané během práce v zahraničí a v ČR.

Výhody celopolepu auta

Z

Snadná demontáž a návrat k původní barvě.

Z

Celopolep auta je levnější a rychlejší než celolak (cca 2-3dny).

Z

Možnost potažení detailů, jako jsou zrcátka, křídla, znaky a jiné doplňky.

Z

Tuningové fantazii se v případě folií meze nekladou (perleť, chameleon či karbon)!

Z

Údržba je stejná jako u klasického laku.

Z

Celopolep chrání před poškozením původního laku, což oceníte při prodeji vozu.

Z

Finanční úspora při zakoupení cenově výhodného vozu (starší model či předváděcí vozidlo), u něhož nemůže zákazník ovlivnit barvu.

Z

Vyšší výnos při prodeji ojetých firemních vozidel či taxíků.

Z

Velký výběr barev, možnost kombinací barev nebo celotisku grafiky.

Z

Záruka na folie až 7 let, na metalické 4 roky, na instalaci 3 roky.

Celopolep vaší reklamou

Pokud chcete být vidět, a to všude kudy pojedete, tak reklamní celopolep je nejúčinnější a nejlevnější způsob vaší reklamy.

Celopolep vaší reklamou se dá rozdělit na dvě části
částečný polep tištěnou nebo řezanou reklamní grafikou nebo celopolep s vlastní grafikou (reklamní nebo vlastní design). Princip je stejný jako u celopolepů aut, s tím rozdílem, že vybraná grafika se tiskne na folii s následnou laminací (ochrana tisku).

Napište nám typ vašeho vozidla a do přesně šablony vám připravíme požadovanou grafiku.

Ochranné PPF polepy vozidel

Aplikace PPF ochranné folie na karoserii vašeho auta je tou správnou volbou pro majitele nových a luxusních vozidel, kteří si uvědomují potřebu ochrany svého drahého auta před vnějšími vlivy.

PPF folie pomáhá minimalizovat riziko poškození laku a karoserie, na které jsou automobily náchylné. Naše firma se specializuje právě na aplikaci této ochranné folie a má dlouholeté zkušenosti ze zahraničí, kde je PPF ochranná folie běžnou součástí nových aut.

PPF folie zajišťuje dlouhodobou ochranu povrchu auta, frekventovaných částí a světel, což prodlužuje životnost laku a minimalizuje náklady na opravy. Je snadno udržovatelná a čistitelná, což usnadňuje péči o vozidlo a zachovává jeho estetický vzhled a hodnotu při prodeji.
Polepy aut PPF folií jsou ideálním řešením pro majitele luxusních vozidel, kteří hledají maximální ochranu. Používáme nejlepší materiály a techniky, které zaručují dokonalý výsledek. Naše PPF folie využívají samozacelovacího efektu aktivovaného slunečním teplem a obnovují se do původního stavu. Při aplikaci PPF folie je důležité zvážit náklady a potřebu ochrany celého vozidla nebo jen frekventovaných částí a ohrožených světel.

Hlavní výhody PPF folií

Z
Ochrana laku před poškrábáním (úmyslným nebo od kamínků).
Z
Ochrana laku proti vyblednutí či poškozením od kartáčů v myčce.
Z
Ochrana světel aut a motocyklů proti rozbití.
Z
Nepoškrábané auto se lépe prodává.
Z

Podrobné informace naleznete například zde.

Tónování autoskel

Tonování autoskel je ideální řešení pro majitele vozidel, kteří hledají způsob, jak zvýšit soukromí a snížit vnikání slunečního světla do svého vozu.

Názory na tónování autoskel se různí, někdo má pocit, že to nepotřebuje, jiný by s autem bez folie na oknech nevyjel. Faktem je, že snížení průniku slunečních paprsků, a tedy i horka, snižuje únavu řidiče a posádky, zvyšuje bezpečnost a pokud není potřeba tolik klimatizovat, je v autě lépe, a to hlavně při delších trasách, což se projeví i na spotřebě vozu.

Tónování autoskel poskytuje mnoho výhod. Zajišťuje ochranu proti UV záření a snižuje teplotu uvnitř vozu v letních měsících. Zvýší soukromí v interiéru vozidla a eliminuje potřebu hledat stín nebo zesilovat klimatizaci. Tónování autoskel také zvyšuje bezpečnost jízdy tím, že redukuje oslnění a zlepšuje viditelnost. Estetické vylepšení vozidla je další výhodou, která může dramaticky změnit jeho vzhled a zvýšit jeho hodnotu. Tónování také přispívá ke snížení spotřeby energie pro klimatizaci a tím pomáhá chránit životní prostředí.

Používáme fólie s různým stupněm zatmavení a propustností sluneční energie, včetně keramických folií. Více informací k barevné škále zatmavení najdete zde.

K dispozici skladem jsou vám folie NCH HP, i-MAX a Keram-X na boční skla řidiče a spolujezdce, možno objednat zatemňovací pás a další služby na vyžádání (folie jsou homologované bez problémů na STK).

S výběrem vhodné folie vám rádi poradíme, více informací najdete zde.

Fotogalerie našich polepů